Patrząc na dziecko doświadczamy cudu. Obserwujemy małe paluszki, marszczący się nosek, ufne oczka. Chce się te chwile zachować jak najdłużej. Dziecko zmienia się nieustannie, fotografia jest próbą zatrzymania tych niezwykłych momentów. Zagarnięcia tylko dla siebie, na wyłączność, cząstki upływającego czasu. Zdjęcia nowo narodzonego dziecka to bezcenna pamiątka dla nas, dla niego, dla świata.

Fotografia dziecięca

    Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci do 3 tygodnia życia na sesje noworodkową w domowym studio. Gdy dziecko przychodzi na świat proszę o jak najwcześniejszy kontakt w celu umówienia terminu sesji w ciągu pierwszych 2-3 tygodni, gdyż jest to najlepszy czas na wykonanie sesji. Dlaczego takie małe ramy czasowe? Kilkudniowe maluszki na ogół przesypiają większą cześć dnia i nadal są elastyczne, aby uzyskać te piękne pozycje noworodka. Po 3 tygodniach, zazwyczaj pojawia się trądzik i kolki u dziecka. Maluszki są już coraz bardziej zainteresowane światem i uśpienie ich może stanowić problem.

      Sesje dziecięce odbywają się najczęściej w studio fotograficznym, oczywiście można taką sesję wykonać również np. na placu zabaw czy podczas rodzinnego spaceru po parku. Sesja plenerowa to bardzo dobra opcja dla maluchów, które mają za dużo energii, żeby pozować w jednym miejscu.

      Sama jestem mamą, w tej chwili sześcioletniego i rocznego dzieciaczka i już teraz z rozczuleniem patrzę na zdjęcia, kiedy byli oni zaledwie kilkudniowym malutkim "chrupkiem" i "groszkiem". Zapewne za 10, 20 lat będę (być może wspólnie z nim) z jeszcze większymi emocjami oglądać te fotografie. Nie pozwól by ominęło to Ciebie! Spraw sobie, oraz Twojemu maluszkowi wyjątkową pamiątkę na całe życie.

Fotografia ciążowa

Drogie przyszłe szczęśliwe mamy i dumni tatusiowie - oczekiwanie na maleństwo to magiczny czas. Kobieta rozkwita, z każdym dniem staje się coraz piękniejsza. Fotografia ciążowa oddaje kształt brzuszka, cudowny wygląd przyszłej mamy, pokazuje delikatność i uczucie między rodzicami. To wspaniała pamiątka dla Was, a po latach również dla Waszego dzidziusia.

      

"Your first breath took ours away"

tel. 517 455 602

  • Facebook - Black Circle